Lektori

Zabezpečili sme pre Vaše deti kvalifikovaných a skúsených lektorov zo Slovenska a Rakúska. Lektormi vo ŠVIHADLOVO – rope skipping campe v termíne 6. – 11.8. 2017 budú:

FloMr. FLO – Rakúsko

Flo patrí medzi najlepších reprezentantov Rakúska a pravidelne sa zúčastňuje Európskych a Svetových šampionátov. Ako lektor rope skippingu vyniká trpezlivosťou a presnou výučbou ako u začiatočníkov, tak aj u pokročilých. Pravidelne sa ako lektor objavuje na workshopoch v Nemecku, Rakúsku a v roku 2016  pôsobil ako lektor na WORLD CAMP pri Majstrovstvách sveta 2016 vo Švédsku, kde sa od neho učilo vyše 600 skipperov z celého sveta. V roku 2017 obhájil už po štvrtýkrát titul Majster Rakúska.

My ho budeme mať u nás na Slovensku celý týždeň len pre Vaše deti. 🙂 

 

IMG-20170321-WA0006

CAPITANO Jo – Taliansko

Capitano Jo patrí medzi najlepších skokanov z Talianska a pôsobí ako lektor na workshopoch a campoch v Európe. Na súťaži ERSO CONTEST SHOW 2016, ktorú organizovala Európska rope skippingová organizácia bol pozvaný ako rozhodca. Ako lektor je vynikajúci pre motiváciu detí, svojou kľudnou a zábavnou povahou učí skipperov milovať švihadlo a dokázať s ním neuveriteľné triky, ale aj rôzne hry. Ich rodina zaviedla skákanie cez švihadlo ako šport v Taliansku.

 

+ v roku 2018 veeeeeeľkéééééé prekvapenie!

ROPE SKIPPING ACADEMY SLOVAKIA

 

Mgr. Pavlína Hadová – SR

Zakladateľka rope skippingu ako súťažného športu Slovensku. Rope skipping ambasádor pre SR. V roku 2016 bola zvolená za národného trénera na prípravu detí na medzinárodné súťaže. Získala ocenenie Asociácie športu pre všetkých Slovenskej republiky. V roku 2012 založila Rope skipping academy Slovakia, vybudovala základy rope skippingu a vzdelávacieho systému na Slovensku a v súčasnosti s doleuvedenými lektormi sa starajú o rozvoj rope skippingu na Slovensku.

Zdena Böhmová – SR

Asistentka v Rope skipping academy Slovakia, hlavný rozhodca na súťažiach na Slovenku a výborný lektor pre deti a mládež. Spolu s Pavlínou Hadovou sú jediné, ktoré sú uznané za medzinárodných rozhodcov za Slovenskú republiku vo Freestyle od svetovej organizácie FISAC-IRSF a pravidelne ich pozývajú rozhodovať na významné súťaže v zahraničí (napr. Majstrovstvá Rakúska, Majstrovstvá Európy atď.)

Vladimír Liďák – SR

Lektor Rope skipping academy Slovakia a zástupca rozvoju rope skippingu na Záhorí.  Je výborným lektorom silových prvkov vo Freestyle. Pôsobí ako rozhodca v speed kategóriách na súťažiach na Slovensku.